Radiostanice a produkty Hytera

Společnost MASTER IT Technologies je autorizovaným partnerem Hytera pro Českou Republiku

 

Naše společnost vybudovala a spravuje největší radiovou síť standardu DMR Tier III ve střední Evropě. Poskytujeme komplexní služby od dodávky radiostanic po dodávky řešení pro různé typy zákazníků, jak v soukromém, tak státním sektoru, rovněž poskytujeme servis zařízení Hytera

Společnost Hytera

Hytera je přední světový výrobce radiokomunikačních systémů a zařízení. Profesionální radiové systémy zajišťují týmovou bezdrátovou komunikaci a umožňují zlepšit efektivitu řízení organizace a bezpečnost.

Společnost byla založena v Shenzhenu v roce 1993. Shenzen označovaný za čínské Silicon Valley je přední technologické a výrobní centrum. Sídlo nebo pobočku zde mají všechny velké čínské elektrotechnické podniky a technologické firmy.

Hytera je aktuálně druhý největší a nejrychleji rostoucí výrobce v oboru na světě. V segmentu DMR Tier III profesionálních trunkových systémů je světovou jedničkou s největším tržním podílem na světe.

Po spojení se společností Sepura má celá společnost přibližní 9000 zaměstnanců a je zastoupena ve 120 zemích a regionech po celém světe. Mezi zákazníky patří státní organizace, bezpečnostní instituce, energetické společnosti, průmyslové podniky, doprava, firmy z odvětví těžby a zpracování ropy a plynu a další sektory. Přibližně 40% zaměstnanců se zabývá výzkumem a vývojem v 10 vývojových centrech po celém světe. Hytera investuje to výzkumu a vývoje každý rok 15% svých příjmů.

 

Hytera v Evropě

Hytera Mobilfunk GmbH (zkráceně HMF) vyvíjí a implementuje profesionální radiové systémy přizpůsobené požadavkům zákazníků od roku 1980. Jako centrum pro systémy TETRA v rámci skupiny Hytera neustále vyvíjí a inovuje mobilní radiový systém ACCESSNET-T IP. Ve spolupráci s Evropským telekomunikačním institutem pro standardy (ETSI) se HMF aktivně podílí na rozvoji standardu TETRA. HMF je dlouholetým členem asociace TCCA, která zastupuje organizace z celého světa a sdružuje zájemce o systémy pro kritickou komunikaci.

Klíčovou schopností HMF je vývoj, plánování a implementace digitálních trunkových radiových systémů. Všechny dodávané mobilní radiové systémy poskytují přizpůsobené řešení s optimálním výkonem. HMF logisticky zajišťuje dodávky terminálů Hytera na evropský trh.

| More