Aktuality

24.7.2019

Systém SAS Český Rozhlas

Pro společnost Český Rozhlas byl dodán systém SAS-PBX. Systém SAS je efektivní systém administrace poboček a parametrů ústředen Ericsson MD110, AAstra MX-ONE a CISCO Call Manager s přímou vazbou na telefonní seznam organizace, tarifikační systém a další.

> Systém SAS Český Rozhlas

14.6.2019

Wifi ve vozidlech MHD Havířov

Wifi ve vozidlech MHD Havířov

Pro město Havířov jsme aplikovali řiditelnou wifi síť v městské hromadné dopravě. Díky této realizaci je k dispozici Wi-Fi pro cestující v MHD. Rovněž umožňuje zlepšení trasování dopravních linek, také slouží pro kvantifikaci využití dopravních linek v průběhu času a geografické poloze.

> Wifi ve vozidlech MHD Havířov

27.5.2019

Informační tabule ODIS

Informační tabule ODIS

U této realizace se instalovaly informační LED tabule, na kterých se zobrazují časové informace o plánovaných odjezdech podle jízdního řádu a také odjezdy se zvukovou službou pro nevidomé.

> Informační tabule ODIS

21.12.2018

Wifi dispečink KODIS

Wifi dispečink KODIS

Předmětem projektu byla integrace stávajících Wi-Fi routerů Advantech nainstalovaných ve vozidlech dopravců do centrálního dispečinku. Centrální řešení Wi-Fi dispečinku bylo postavené na platformě MITT-SCC a poskytuje ucelený přehled o provozu Wi-Fi sítě ve vozidlech a řadu statistických informací, včetně aktivního dohledu kvality poskytované služby Wi-Fi.

> Wifi dispečink KODIS

1.10.2018

Komunikační a dopravní platforma

Komunikační a dopravní platforma

Pro společnost T-Mobile Česká republika jsme dodavatelem kompletní SW komunikační a dopravní platformy v Dopravním podniku Ostrava. T-Mobile byl úspěšný ve veřejné zakázce pod názvem Implementace komunikační a dopravní platformy. Celá zakázka bude ukončena počátkem příštího roku.

> Komunikační a dopravní platforma

| More