Aktuality

30.7.2018

Rádiová síť MP Karviná

Rádiová síť MP Karviná

Předmětem této realizace byla výstavba nového digitálního rádiového systému standardu ETSI TIER II pro hlasovou a datovou komunikaci pro statutární město Karviná - městskou policii. Realizace obsahovala výstavbu a konfiguraci tří převaděčů na území města a dodávku a konfiguraci 83 ručních radiostanic, 8 vozidlových radiostanic včetně zástavby do vozidel. Realizace rovněž obsahovala dodávku dispečerského systému s integrací do informačního systému MP.

> Rádiová síť MP Karviná

23.5.2018

Chytré parkoviště v Třinci před FÚ

Chytré parkoviště v Třinci před FÚ

Třinec se vydal cestou chytrého města! Realizaci můžete najít před Finančním úřadem v Třinci. Chytré parkování ve své podstatě umožňuje detekci obsazenosti parkovacích míst pro řidiče. Principem této detekce je senzorické mapování obsazenosti parkoviště. Data z kamer se pak přenáší na dvě světelné informační tabule umístěné na sloupech veřejného osvětlení při příjezdu k parkovišti. 

> Chytré parkoviště v Třinci před FÚ

1.11.2017

Varovný systém obce Bystřice

Varovný systém obce Bystřice

Naše společnost byla úspěšná ve výběrovém řízení obce Bystřice ve Slezsku. Realizace zahrnuje instalaci téměř 170ks hlásičů, srážkoměrné a vodoměrné stanice a kompletní SW integrace. Dodávka bude ukončena do konce roku 2017.

> Varovný systém obce Bystřice

2.8.2017

Rozšiřujeme pokrytí IoT

Rozšiřujeme pokrytí IoT

Postupně rozšiřujeme pokrytí sítě pro Internet věcí (IoT). Naše vlastní a zcela nezávislá síť je nyní dostupná ve městech Český Těšín, Jablunkov, Třinec, Frýdek Místek, Ostrava, Havířov a přilehlé obce. Postupně také realizujeme několik pilotních projektů v těchto lokalitách. Máte zájem o spolupráci ? Chcete využívat naší infrastukturu na platformě LoRa ? Kontaktujte nás.

> Rozšiřujeme pokrytí IoT

5.4.2017

Realizujeme pokrytí WiFi Veletrhů Brno

Realizujeme pokrytí WiFi Veletrhů Brno

Naše společnost byla úspěšná ve výběrovém řízení na dodávku WiFi technologie pro společnost Veletrhy Brno a.s. Zákaznik zvolil špičkovou technologii Hewlett Packard Enterprise - Aruba, která je z našeho pohledu a zkušeností naprostou jedničkou. Realizace kompletního díla bude ukončeno v březnu 2018.

> Realizujeme pokrytí WiFi Veletrhů Brno

1.4.2017

Rozšíření IME systému ve společnosti STEELTEC

Rozšíření IME systému ve společnosti STEELTEC

Rozšiřujeme IME systém (manufacturing execution system) pro společnost STEELTEC CZ člen skupiny Husqvarna. Systém úmožňuje plánovat produkci na jednotlivé stroje, sleduje on-line práci jednotlivých strojů a jednotlivých pracovníků a kompletně vyhodnocuje výkony zaměstnanců, vytížení strojů nebo směn. Aktuálně bude takto sledováno celkem 40 strojů včetně plánování výroby.

> Rozšíření IME systému ve společnosti STEELTEC

| More