Aktuality

10.7.2015

Dodáváme videokonference pro Třinecké železárny

Dodáváme videokonference pro Třinecké železárny

Naše společnost pravidelně dodává videokonferenční zařízení amerického výrobce LifeSize. LifeSize je historicky první společnost, která začala s vývojem zařízení pro vzdálenou komunikaci s vysokým rozlišením video přenosu. Společnost byla založena v roce 2003 v texaském Austinu, v oblasti známé jako „Silicon Hills" a brzy se zařadila mezi nejúspěšnější ICT společnosti s pobočkami po celé Evropě, Asii a Tichomoří.

> Dodáváme videokonference pro Třinecké železárny

13.10.2014

FTTH Český Těšín

FTTH Český Těšín

Naše společnost pokračuje druhou etapou výstavby metropolitní optické sítě společnosti RegioNet Morava a.s. Druhá etapa zahrnuje propojení dalšího sídliště s více než 2000 bytovými jednotkami. V druhé etapě bude realizováno více než 4km výkopových prací.

> FTTH Český Těšín

1.9.2014

Palubní systém pro vozidla MHD

Palubní systém pro vozidla MHD

Naše společnost byla úspěšná v nadlimitní veřejné zakázce vypsané zadavatelem Dopravní podnik Ostrava. Zakázka zahrnuje dodávku a instalaci palubního systému do více než 600 vozidel MHD. Součástí dodávky je rovněž dodávka dispečerského systému včetně úpravy radiové sítě.

> Palubní systém pro vozidla MHD

18.10.2013

Instalace VIS Havířov probíhá

Instalace VIS Havířov probíhá

Po úspěšném dokončení a předání varovného systému pro město Český Těšín pokračuje naše společnost ve výstavbě varovného systému pro město Havířov. V Havířově bude instalováno celkem 412 bezdrátových hlásičů, 3 ultrazvukové měřiče vodní hladiny a 3 sirény.

> Instalace VIS Havířov probíhá

12.5.2013

FTTH - optika až do bytu

FTTH - optika až do bytu

MASTER IT se stala generálním dodavatelem pro výstavbu metropolitní optické sítě v Českém Těšíně. V první části projektu bylo dokončeno 1500 bytových jednotek ve kterých je ukončeno vždy jedno optické vlákno. Výstavba zahrnovala také dodávku aktivní technologie a vyběr dodavatelů služeb. Klient této sítě má možnosti využít služby 111 Mbps Internetu a kvalitní IPTV televize. Více informací o projektu na stránkach www.optikabel.cz

> FTTH - optika až do bytu

| More