Aktuality

18.10.2013

Instalace VIS Havířov probíhá

Instalace VIS Havířov probíhá

Po úspěšném dokončení a předání varovného systému pro město Český Těšín pokračuje naše společnost ve výstavbě varovného systému pro město Havířov. V Havířově bude instalováno celkem 412 bezdrátových hlásičů, 3 ultrazvukové měřiče vodní hladiny a 3 sirény.

> Instalace VIS Havířov probíhá

12.5.2013

FTTH - optika až do bytu

FTTH - optika až do bytu

MASTER IT se stala generálním dodavatelem pro výstavbu metropolitní optické sítě v Českém Těšíně. V první části projektu bylo dokončeno 1500 bytových jednotek ve kterých je ukončeno vždy jedno optické vlákno. Výstavba zahrnovala také dodávku aktivní technologie a vyběr dodavatelů služeb. Klient této sítě má možnosti využít služby 111 Mbps Internetu a kvalitní IPTV televize. Více informací o projektu na stránkach www.optikabel.cz

> FTTH - optika až do bytu

12.5.2013

IME systém pro společnost STEELTEC CZ

IME systém pro společnost STEELTEC CZ

Naše společnost úspěšně dokončila integraci IME systému (manufacturing execution system) pro společnost STEELTEC CZ člen skupiny Husqvarna. Systém úmožňuje plánovat produkci na jednotlivé stroje, sleduje on-line práci jednotlivých strojů a jednotlivých pracovníků a kompletně vyhodnocuje výkony zaměstnanců, vytížení strojů nebo směn.

> IME systém pro společnost STEELTEC CZ

27.9.2012

Výstavba PBX Důl Paskov OKD a.s.

Výstavba PBX Důl Paskov OKD a.s.

Naše společnost úspěšně dokončila výstavbu nových telefonních ústředen pro Důl Paskov OKD. Investice zahrnovala dodávku 3 telefonních ústředen AASTRA do lokalit Chlebovice, Staříč a Paskov včetně propojení a dodávky systému SAS. Investice překročila 9 mil CZK.

> Výstavba PBX Důl Paskov OKD a.s.

12.4.2012

Stavební dohled MAN Bielsko Biala

Stavební dohled MAN Bielsko Biala

Společnost MASTER IT v konsorciu se společnosti Grontmij Polska vyhrála výběrové řízení na "inženýra kontraktu výstavby MAN pro město Bielsko Biala". Náplní práce je kontrola projektové dokumentace, příprava zadávací dokumentace pro výběrové řízení a následný dozor výstavby metropolitní sítě pro město Bielsko Biala.Celkový odhad investice metropolirní sítě je více než 100 mil CZK.

> Stavební dohled MAN Bielsko Biala

| More