Aktuality

1.11.2017

Varovný systém obce Bystřice

Varovný systém obce Bystřice

Naše společnost byla úspěšná ve výběrovém řízení obce Bystřice ve Slezsku. Realizace zahrnuje instalaci téměř 170ks hlásičů, srážkoměrné a vodoměrné stanice a kompletní SW integrace. Dodávka bude ukončena do konce roku 2017.

> Varovný systém obce Bystřice

2.8.2017

Rozšiřujeme pokrytí IoT

Rozšiřujeme pokrytí IoT

Postupně rozšiřujeme pokrytí sítě pro Internet věcí (IoT). Naše vlastní a zcela nezávislá síť je nyní dostupná ve městech Český Těšín, Jablunkov, Třinec, Frýdek Místek, Ostrava, Havířov a přilehlé obce. Postupně také realizujeme několik pilotních projektů v těchto lokalitách. Máte zájem o spolupráci ? Chcete využívat naší infrastukturu na platformě LoRa ? Kontaktujte nás.

> Rozšiřujeme pokrytí IoT

5.4.2017

Realizujeme pokrytí WiFi Veletrhů Brno

Realizujeme pokrytí WiFi Veletrhů Brno

Naše společnost byla úspěšná ve výběrovém řízení na dodávku WiFi technologie pro společnost Veletrhy Brno a.s. Zákaznik zvolil špičkovou technologii Hewlett Packard Enterprise - Aruba, která je z našeho pohledu a zkušeností naprostou jedničkou. Realizace kompletního díla bude ukončeno v březnu 2018.

> Realizujeme pokrytí WiFi Veletrhů Brno

1.4.2017

Rozšíření IME systému ve společnosti STEELTEC

Rozšíření IME systému ve společnosti STEELTEC

Rozšiřujeme IME systém (manufacturing execution system) pro společnost STEELTEC CZ člen skupiny Husqvarna. Systém úmožňuje plánovat produkci na jednotlivé stroje, sleduje on-line práci jednotlivých strojů a jednotlivých pracovníků a kompletně vyhodnocuje výkony zaměstnanců, vytížení strojů nebo směn. Aktuálně bude takto sledováno celkem 40 strojů včetně plánování výroby.

> Rozšíření IME systému ve společnosti STEELTEC

2.5.2016

Internet věcí - stavíme regionální síť

Internet věcí - stavíme regionální síť

Naše společnost začala s výstavbou regionální sítě pro Internet věcí - IoT. Bylo spuštěno několik přístupových bodů a napojeno několik testovacích čidel. Musíme uznat, že výsledky testů jsou velice pozitivní. Pracujeme na vývoji několika vlastních čidel pro aplikace v dopravě, zdravotnictví nebo životním prostředí. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat. Připravujeme samostatnou webovou prezentaci na stránkách www.chytramesta.eu, kde se budeme touto problematikou hlouběji zabývat.

> Internet věcí - stavíme regionální síť

18.4.2016

Stavíme další FTTH v regionu

Stavíme další FTTH v regionu

Pro dalšího regionálního operátora staví naše společnost FTTH síť. Tentokrát se jedná o poskytovatele, který se výhradně zaměřuje na menší obce. Začala první etapa výstavby v délce více než 5 km. Na této délce bude položeno více  než 30km mikrotrubiček. Poskytovatel tak bude schopen zařadit do své nabídky služby vysokorychlostního Internetu nebo služby interaktivní televize a další.

> Stavíme další FTTH v regionu

| More