Aktuality

2.5.2016

Internet věcí - stavíme regionální síť

Internet věcí - stavíme regionální síť

Naše společnost začala s výstavbou regionální sítě pro Internet věcí - IoT. Bylo spuštěno několik přístupových bodů a napojeno několik testovacích čidel. Musíme uznat, že výsledky testů jsou velice pozitivní. Pracujeme na vývoji několika vlastních čidel pro aplikace v dopravě, zdravotnictví nebo životním prostředí. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat. Připravujeme samostatnou webovou prezentaci na stránkách www.chytramesta.eu, kde se budeme touto problematikou hlouběji zabývat.

> Internet věcí - stavíme regionální síť

18.4.2016

Stavíme další FTTH v regionu

Stavíme další FTTH v regionu

Pro dalšího regionálního operátora staví naše společnost FTTH síť. Tentokrát se jedná o poskytovatele, který se výhradně zaměřuje na menší obce. Začala první etapa výstavby v délce více než 5 km. Na této délce bude položeno více  než 30km mikrotrubiček. Poskytovatel tak bude schopen zařadit do své nabídky služby vysokorychlostního Internetu nebo služby interaktivní televize a další.

> Stavíme další FTTH v regionu

21.3.2016

Nasazení WiFi pro Třinecké železárny

Nasazení WiFi pro Třinecké železárny

Naše společnost dodala a nainstalovala nový systém pro řešení WiFi pokrytí areálu Třineckých železáren. Klientem byla zvolena technologie ARUBA. Společnost Aruba Networks byla založena v roce 2002 v Sunnyvale, Californii. Zpočátku tvořila trh především Severní Amerika a to zejména národní bezpečnostní složky a vládní instituce. Později došlo k mohutné expanzi společnosti na další kontinenty a v současné době je zastoupena ve více než 130 zemích. Aruba Networks je právem považována za technologického lídra v oblasti bezdrátových sítí a je také jedním ze tří největších výrobců.

> Nasazení WiFi pro Třinecké železárny

17.2.2016

FTTH Český Těšín

FTTH Český Těšín

Byla úspěšně dokončena jedna z dalších etap výstavby FTTH sítě pro společnost RegioNet Morava. Dostupnost optické sítě již dosahuje téměř 4500 bytových jednotech. Klienti společnosti RegioNet mohou využívat nejrychlejší Internetové služby ve městě nebo služby interaktivní televize. Aktuálně pokračuje příprava projektové dokumentace pro rozšíření optické sítě i do okrajových lokalit města Český Těšín.

> FTTH Český Těšín

17.9.2015

Systém SAS pro DPP

Systém SAS pro DPP

Dokončena dodávka systému SAS formou subdodávky pro Dopravní podnik hl. m. Prahy. Systém SAS je efektivní systém administrace poboček a parametrů ústředen Ericsson MD110, AAstra MX-ONE a CISCO Call Manager s přímou vazbou na telefonní seznam organizace, tarifikační systém a další doplňující aplikace

> Systém SAS pro DPP

26.8.2015

Nový radiokomunikační systém pro Třinecké železárny

Nový radiokomunikační systém pro Třinecké železárny

Dodáme nový digitální radiový systém pro Třinecké železárny. Zakázka zahrnuje dodávku více než 1100ks ručních a vozidlových radiostanic včetně výstavby kompletní infrastruktury. Systém nahradí starý trunkový systém provozovaný na technologii Motorola Smartnet novým radiokomunikačním systémem podle standardu DMR Tier III od společnosti Hytera.

> Nový radiokomunikační systém pro Třinecké železárny

14.8.2015

Instalace kabelů pro odbavovací systém DPO

Instalace kabelů pro odbavovací systém DPO

Naše společnost úspěšně dokončila zakázku instalací kabeláží  pro společnost Mikroelektronika s.r.o. , která je dodavatelem nového odbavovacího systému pro cestující v Dopravím podniku Ostrava. Instalace zahrnovala kompletní instalaci kabeláží pro systém odbavení ve více než 500 vozech dopravního podniku. Občané města Ostravy začnou využívat nový odbavovací systém ke konci tohoto roku.

> Instalace kabelů pro odbavovací systém DPO

| More